kaya-cont-logo

Hakkımızda

image

Kayacont ülkenin heryerine deniz konteynerlarını geri dönüştürerek mimari çözümler sunuyor

Yatırımınız için konut ile tatil kiralama alanına girmekte ya da etkinlik ve toplantılarınızda size ait alternatif çözüm yolunuzun geri dönüştürülmüş bir deniz konteynerı olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Sizler için biz düşündük ! Bu yolda konteynerlar en iyi arkadaşınız olabilir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, hedefleriniz için en işlevsel tasarım çözümleriyle size rehberlik edecektir.

Deniz konteynerlerinin geri dönüşümlü projeleri sizlerin ihtiyaçlarına göre hazırlansada, hazır ve kanıtlanmış çözümlerde sunuyoruz. Gelecekteki sahibinin hayal ettiği gibi olabilir – bir ev, bir showroom, bir apartman dairesi, bir ofis, bir dükkan, bir bar, bir sahne, bir galeri, bir tezgah, bir depo, spor salonu, sauna …


Her ihtiyaca cevap vermekle beraber konut sahipleri adaylarımızın fikirlerini süsleyen uygulamalar yapmak asıl amacımız. Bir konteynerı kapsamlı bir şekilde hayallerinize uygun hale getirme serüvenimizin nasıl ilerlediğini öğrenmek için sitemizi inceleyebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı İletişim

Aşağıdaki butonlardan size uygun olanı seçerek bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.