kaya-cont-logo

Neden Konteyner - Avantajlar

Kaya Cont'un Süreci

Aşağıda, konteyner uygulamalarının avantajlarını ve dünyayı daha iyi bir yer haline getireceğine inandığımız nedenleri bulacaksınız.

Minimalist yaşam nedir? Kayacont’a göre , insanların yaşadıkları alanı sadeleştirmeyi seçtikleri sosyal bir hareket. Daha verimli bir alanda daha basit yaşamayı sağlar. Her insanın yalın bir evde yaşamayı seçmesinin kendi nedeni vardır, ancak en yaygın nedenlerden bazılarına bakacağız.

Minimalizm : 
Mimari tasarımlarda en az malzemeyle en yalın, en ekonomik ve en işlevsel yapıyı tasarlamayı amaçlar. Sade şeylerin yeterli olduğunu ifade eden minimalizm akımı, dekorasyon dünyasında da benzer bir yansımaya sahip. Minimalist dekorasyon. basitçe tasarımda ve yaşam alanında sadeliği amaçlayan bir trend. Yani bu stili. “sadelik ve yeterli eşya ile ev dekorasyonu trendi” olarak düşünebilirsiniz.

Finansal Sebepler :
Kayacont ile minimal maddi stres ile hane sahibi olabilirsiniz. Diğer bir artısı da en çok üzerinde durduğumuz enerji verimliliği için çalışmalarımız en üst seviyededir. Yüksek düzeyde ısı ve ses yalıtımı sunan konteyner konutlarımızda bütün ihtiyaçlarınızı karşılamakta kararlıyız. 

Deprem:
Şiddetli deprem bölgesi olan ülkemizde konteyner konutlarımız çok yüksek mukavemetiyle olası depremlerde oluşacak tüm çekme ve basınç yüklerini karşılayacak güce sahiptir. Bir Kayacont modeli sahibi olarak rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Daha Fazla Zaman :
Konteyner konutlarımızın her m2’sinin en verimli kullanımının sağlandığı ve bu sebeple depolanan eşya sayınısın artmasi ile dağınıklılık He uğraşmamış olacaksınız. Her hafta temizlemek sadece birkaç dakikanızı alacak, böylece gerçekten yapmak istediğiniz şeyleri yapmak için çok zamanınız olacak.

Mobilite :
Evinizi gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz! Yeni bir işiniz var ve taşınmanız mı gerekiyor? Konteyner evinizi toplayın, arabanıza veya kamyonunuza takın ve yolunuza devam edin. Minimal yaşam konforunun tadını çıkarırken yeni bir yere taşınmanıza olanak tanır.

Kalite :
Sermayenizi; alanınızı yaşamak için daha konforlu bir yer haline getiren öğeleri satın almak için kullanılabilir. Kesinlikle konteyner maliyeti ile oldukça kuwetli bir çatıya sahip olunabilirken aynı zamanda mega harcamalara gerek kalmadan kaliteli iç döşemeler ile evin ömrünü uzatabilirsiniz.

İster minimal bir yapıya ister malikaneye taşınmayı seçin, Kayacont aramanız gereken nakliyecidir. Size taşınmayı nasıl mümkün olduğunu nasıl kolay hale getirdiğimizi gösterelim. Kayacont farkını öğrenmek için bizimle iletişime geçin

Hızlı İletişim

Aşağıdaki butonlardan size uygun olanı seçerek bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.