kaya-cont-logo

Kaya'nın Süreci

Kaya Cont'un Süreci

Nakliye konteyner evlerine bakma seçimini yapmak, yeni bir ev inşa etmenin ve yaşamanın yeni ve benzersiz yoluna doğru ilk adımıdır.

Zengin özelleştirme seçenekleri, gerekli izinler bütün planlamalar ve arazi hazırlığından ödeme kolaylığına kadar bütün bu süreçlerde sizi nelerin beklediğini özetleyen bir kılavuz hazırladık.

İHTİYAÇLARINIZI KEŞFEDİN.

Keşif aşaması en önemli aşamalardan biridir çünkü proje süreci ve almayı beklediğimiz en iyi sonucu bu aşama belirler. Uzmanlardan oluşan ekibimize istediğiniz her konuda bizlerle danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Sahip olacağınız konteyner konutunuz amacı. işlevi ve konumu hakkında daha çok bilgi sahibi olmanız projeye daha sorunsuz başlamanıza yardımcı olacaktır.
Mevcut modellerimize göz atıp dilediğinizi seçebilir, ya da fiyat teklifi için kendi fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
Sitemizde bulunan modellerimizin çoğu, geleneksel konut ve ofis seçeneklerinden önemli ölçüde daha güvenli ve ekonomiktir. Her aşamada olduğu gibi bu aşamada da ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi tartışmaya hazırız.

FİYAT TEKLİFİ VE FATURA LANDIRMA

Projenin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde kavradığımızda, sunmayı umduğumuz hizmetlerle ilgili özel bir fiyat teklifi oluşturacağız. Bu aşamada, teslimat gününde alacağınız konteynerınızn tamamen rahat olmanızı sağlamak için beklentileri ve kesin özellikleri sonuçlandırıyoruz.

Teklifiniz buna göre optimize edildikten sonra size faturanızı göndereceğiz. Her özel yapınız için projenize başlamamız için bedelin %50 sini ödemeniz gerekmektedir.

YAPIM AŞAMASI

Şimdi ellerimizi kirletme zamanı… Birlikte çok emek verdiğimiz tasarımı alıp, aradığınız yaşamak istediğiniz Konteyner konutlarına dönüştürüyoruz. Bu süreçte her aşamaya tanık olacaksınız.

İnşaat süreci, taleplere bağlı değişiklik göstereceği için proje ekibimiz sizi beklentiler konusunda bilgilendirecektir. Bu aynı zamanda konteynerınızı yerleştirmeyi planladığınız alanı hazırlamak için harika bir zaman dilimidir.

YENİ KONTEYNERINIZ İÇİN HAZIRLIK

Konteynerinizi teslim almaya hazırlanmak, başarılı bir teslimat için çok önemlidir. Tüm süreç boyunca size tavsiyelerde bulunacağız. Arazinizi hazırlama konusu, erişim noktalarını anlama, zemin düzleştirme, araziden araziye bütün durumları için değişiklik gösterecektir.

Bizde bu sırada kayarlı römorklarımızla bu süreci tamamlayacağımız bütün nakliye hazırlıklarını yapacağız.


KONTEYNERINIZA YERLEŞİN


Artık Kayacont’un Nakliye Konteynerlarından birinin gururlu sahibisiniz. Sizde artık ailemizin bir parçası oldunuz yeni evinizle bizim kadar gurur duyacağınızdan eminiz ve sorularınız için size destek olmak için her zaman buradayız. Kendinizi biraz fazla cömert hissediyorsanız. yapınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Tabrikler! Yeni nakliye konteynerinizin keyfini çıkarın.

Hızlı İletişim

Aşağıdaki butonlardan size uygun olanı seçerek bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.