kaya-cont-logo

1 YAYGIN NAKLİYE KONTEYNERİ BOYUTLARI NELERDİR?

Kayacont Modülleri standart olarak 6 ve 12 metre uzunluk, 2,55 m genişlik ve 2,70 m yüksekliktedir. Modüllerin en büyük avantajı modüler olarak farklı ölçülerde birleştirilebilmesidir. L Tipi, U tipi ve Double üst üste farklı formlarda da uygulanabilmektedir.

2 KONTEYNER EVİM, YENİ VEYA KULLANILMIŞ KONTEYNERLE Mİ İNŞA EDİLDİ?

O size kalmış! Konteyner konutların en belirgin özelliği geridönüştürülebilir ve sürdürülebilir amaca hizmet etmesidir. Amacımız taşımacılık görevini tamamlamış, kondisyonu çok iyi durumda olan konteynerlara konut işlevi kazandırmaktır. Hangi türün seçileceği hakkında daha fazla ayrıntı için, bu konuyla ilgili süreç kısmına buradan göz atın. Tüm konteynerler "kullanılmıştır", ancak bazıları yalnızca bir yolculuk için kullanılmıştır. Bu, envanterimizde "yeni" bir konteyner olarak kabul edilebilir. Bunlar, üretim alanından yeni bir tane almaktan cok daha uygun halde.

3 İSTEDİĞİM ÖZEL YAPI SEÇENEKLERİNİ GÖREMEZSEM NE OLUR?

Web sitemizde olmayan bir şey istiyorsanız, bir toplantı planlayın, arayın veya bize e-posta gönderin! mütevazi bi şekilde hevesli ve yeniliğe açık ekibimizle çoğu proje revizyonlarını veya özel tasarımları hayata geçirebilecek bilgi ve beceriye sahibiz.

4 NE KADAR UZAĞA TESLİM EDİYORSUNUZ?

Dünyanın her yerine gönderecek çözümlerimiz var. Konteynerınızın sadece çerçeve boşluklarının kesiminden, sizlere mimari ekibimiz tarafından dekore edilmiş, mobilyalar dahil şekilde anahtar teslime kadar uzanabilir. Mevcut teslimat seçenekleri hakkında bilgi edinmek için bizi arayın..

5 HANGİ DIŞ CEPHE RENK SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR?

Yapılarımızın her biri için behr premium boya kullanıyoruz. İstenilen renkte uygulama ve iç mekan çözümleri sunuyoruz.

6 KONTEYNERIMA GÜNEŞ PANELİ EKLEYEBİLRİ MİYİM ?

Kullanılan elektrikli ekipmanları için güneş paneli sistemleri kurulabilir. Ayrıca güneş enerjisi sistemi taşıyıcı ayakları kelepçe büküm ölçülerinde monte edilebilecek şekilde çatı hazırlanır.

7 ZEMİN ÇALIŞMASI YAPILMASI GEREKİYOR MU ?

Yerde herhangi bir çalışma yapılması gerekli değildir. Ürünler, zeminden 20 cm yükseklikte yüksek mukavemetli 20 cm ahşap takozlar veya beton takozlar üzerine monte edilir. Aşırı eğimli veya farklı özel şartlara sahip araziler için uzman personellerimiz tarafından keşif işlemi yapılarak zemin çalışmasının gerekliliği hakkında gerekli bilgiler verilmektedir.

8 TEMİZ SU VE ATIK SU SORUNLARI NASIL ÇÖZÜLÜR?

Konteyner konutlarımız bölgedeki şebeke suyunu direkt olarak bağlayabileceğiniz bir tesisata sahiptir. Alternatif olarak, temiz su deposu kullanabilirsiniz. Atık su sistemini doğrudan kanalizasyona bağlayabilirsiniz. Kanalizasyon bağlantısının mümkün olmadığı durumlarda fosseptik kazmak veya harici bir atık su deposu kullanmak gibi alternatif çözümler bulunmaktadır.

9 KONTEYNER EVLER SİPARİŞ VERİLDİKTEN NE KADAR ZAMAN SONRA TESLİM EDİLİR?

Kayacont Hazır çözümlerden bir tanesini alırsanız eğer sözleşme süresini takip eden 30-45 gün içerisinde evinizi yerine konumlandırmış oluyoruz .Özel tasarımlar veya çoklu konteyner evler için süre 45 ile 60 güne kadar uzayabiliyor.

10 KREDİ İMKANI VAR MI?

Evet, imarlı bir arazide konumlandıracağımız konteyner konutlarımız tapulu bir konut statüsündedir, bankalar kredi sağlayabilir. Bununla birlikte, genel olarak, bir inşaat projesi için gerekli maliyetlerin %20'sine sahipseniz kredi verilebilir.

Tercih ettiğiniz bir bankanız yoksa sizi daha önce çalıştığımız kredi veren kuruluşlara yönlendirebiliriz.

11 KONTEYNER VE ALÇIPAN DUVAR ARASINDAKİ PASLANMA VE NEMİ NASIL ÖNLERİZ?

Bu hassasiyetle yaklaştığımız konulardan birisidir. Yalıtım ve enerji kaybı konusunda size ömür boyu garanti veriyoruz. Duvardaki yoğuşma, büyük miktarlarda kapalı hücreli sprey köpük yalıtımı kullanılarak ortadan kaldırılır. Yalnızca su geçirmez olmakla kalmaz, aynı zamanda yoğuşma riskini çok sınırlayan nem, ses ve ısıyalıtımını sağlayan çok yüksek bir R değerine sahiptir.

Hızlı İletişim

Aşağıdaki butonlardan size uygun olanı seçerek bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.